Najpopularniejsza przeglądarka świata w nowej odsłonie – Chrome 98

Zmiany wizualne są niezbędnym elementem w IT. To jak prezentuje się dany produkt ma ogromny wpływ na jego sprzedaż. Użytkownicy lubią przejrzyste i jasne zasady użytkowania, które są ujęte w zgrabnie wyglądające interfejsy. Wówczas uważają, że mogą śmiało korzystać z tego, co tak pięknie wygląda.

Chrome 98 zdaniem PCWorld wynika ze wsparcia od Google, jakie udzieliło dla COLRv1 – umożliwiają wykorzystanie czcionek wektorowych z gradientem kolorów. Pozwalają one na wyciagnięcie lepszej jakości interfejsu, czcionek na stronach i drobnych elementów designu.

Noto Color Emoji będzie również renderowane przy ich pomocy. Dzięki temu Chrome 98 ma być niepowtarzalną zmianą w grafice przeglądarek internetowych. Bez wątpienia trafii do historii IT i grafiki komputerowej.
Tak wzmocniony wizerunek i tak już najpopularniejszej przeglądarki, uczyni z niej bezkompromisową zwyciężczynię z przeglądarek internetowych. IT rozwija się w zatrważającym tempie, obliczenia maszynowe pozwalają na coraz lepszą wydajność sprzętu i oprogramowania. Tak dobrze wyglądającej przeglądarki jeszcze nie widzieliśmy, Chrome 98 czeka!

1 thought on “Najpopularniejsza przeglądarka świata w nowej odsłonie – Chrome 98

  1. Myślę, że nie bez powodu Chrome jest najpopularniejsza. Byłem wiernym użytkownikiem Firefoxa, ale zaczął on regularnie szwankowac.

Comments are closed.